Rzecz ma się tak, jak z ciałem. Jest jedno, lecz członków ma wiele. Wszystkie jego członki, mimo że ich wiele, stanowią jedno ciało. Podobnie z Chrystusem.

1 Kor. 12:12

Kim jesteśmy?

Kościół Na Skale - czyli społeczność, której tożsamość opiera się na Bogu Ojcu, Jezusie Chrystusie i Duchu Świętym.

Cieszymy się, że należymy do szerszej wspólnoty Kościoła Chrześcijan Baptystów w Rzeczypospolitej Polskiej. Więcej na temat tej denominacji dowiesz się tutaj.

Jesteśmy Chrześcijanami, Baptystami i wspólnie tworzymy kościół, czyli wspólnotę prawdziwie wierzących ludzi. Spotykamy się, aby poznawać Boga w Jego Słowie, wspierać się w naszym codziennym życiu i głosić Ewangelię, która jedynie ma moc zbawić.

Pragniemy wypełniać misję daną przez Jezusa wszystkim wierzącym, która brzmi:

Idźcie tedy i czyńcie uczniami wszystkie narody, chrzcząc je w imię Ojca i Syna, i Ducha Świętego, ucząc je przestrzegać wszystkiego, co wam przykazałem. A oto Ja jestem z wami po wszystkie dni aż do skończenia świata.

Mt 28: 19 - 20

Chcemy budować Kościół, który będzie działał razem i tworzył wspólnotę prawdziwie wierzących ludzi.

Odwiedź nas

Nabożeństwa odbywają się w każdą niedzielę o godz. 12:12 w Hotelu Forza

If you are an English speaker and would like to attend our service, please message us on Facebook or Instagram and we will make sure to have a translator for you.

• Dworska 1
  • 61-619 Poznań, Polska

Znajdziesz nas równiez na

lub w swoim telefonie

Aby zainstalować tę aplikację na swoim iPhonie / iPadzie, naciśnij , a następnie "Dodaj do ekranu głównego".

Dodatkowo

ASB

ASB – Akademickie Spotkania Biblijne

W każdy wtorek odbywa się spotkanie dla studentów (i nie tylko). ASB tworzy grupa młodych ludzi, którzy chcą rozważać Boże Słowo i spędzać wspólnie wartościowy czas. Spotkanie zazwyczaj rozpoczynamy od kawy, herbaty, rozmów, a potem dyskutujemy o wybranym fragmencie z Biblii. Najwytrwalsi uczestnicy do późnych godzin wieczornych zostają w sali KnS, by budować relacje poprzez rozmowy czy granie w planszówki. Na Facebooku i Instagramie znajdziesz aktualne informacje. Zapraszamy!

Kidsclub

KIDS CLUB

Chrześcijańskie zajęcia dla dzieci. Nasze kreatywne, chrześcijańskie zajęcia skierowane są do dzieci w wieku co najmniej przedszkolnym (grupa maluchów → 4–5 lat, grupa starszaków → od 6 lat wzwyż). Podczas zajęć dzieci mogą dowiedzieć się czegoś o Bogu z przedstawionej historii biblijnej, spędzić radośnie czas na zabawach tematycznych oraz puścić wodze fantazji przygotowując prace plastyczne. Kids Club jest zupełnie za darmo! W zajęciach możesz uczestniczyć razem z dzieckiem lub zostawić je pod naszą opieką, podczas gdy ty udasz się na nabożeństwo.

To nie wszystko – wejdź na kanał Kids Club’u na YouTube i już dziś zapoznaj się z prowadzonymi przez nas zajęciami online!